top of page

BAZY MLECZNE

BAZY MLECZNE

Wszystkie bazy powstały w naszej pracowni na potrzeby nasze lub naszych klientów. Są to uniwersalne, praktyczne i minimalistyczne mieszanki, dzięki którym wraz z naszym wsparciem stworzysz dosłownie każdy smak loda.

15.png

GELATO 100

dozowanie 5%

Rewolucyjna, uniwersalna i minimalistyczna baza z największą ilością włókien roślinnych i białek mleka. Baza bez dodatku cukrów, przeznaczona do produkcji lekkich, kremowych, mleczno-śmietankowych lodów o niskiej słodkości. 

Polecane i rekomendowane przez Szymona Słomkę - właściciela lodziarni GA​ŁKA, twórcę mieszanek i wszystkich receptur. 

15.png

LATTE 50 S

dozowanie 5%

Baza o niskim dozowaniu dozowaniu, bogata w cenne proteiny mleczne. Przeznaczona do produkcji gęstych i kremowych, aksamitnych dla podniebienia lodów o delikatnym i świeżym smaku śmietanki oraz średniej słodkości. Najwyższej jakości białka mleka i śmietanka w proszku dodają lodom kremistości i charakterystycznego smaku śmietanki. Idealna do przygotowania lodów śmietankowych, w których czuć intensywny smak.

15.png

LATTE COMPLETA

dozowanie 19 %

Właściwie dobrane proporcje pomiędzy śmietanką w proszku, białkami mleka, błonnikiem i cukrami sprawiają, że baza jest zbilansowana, delikatna i gotowa do przygotowania lodów mlecznych.

bottom of page